Aktuálně

Nejmladší jezdec, který na koníkovi dováděl, byl starý 16 měsíců. Divočejší dítka běžně rozjedou koníka od roka a půl. Koník je certifikován pro děti od tří let.

Jako každý rok se koník Ponnie těší na setkání s Vámi na pražských veletrzích For Toys 19.-22.10.2017 a Dětská planeta 3.-5.11.2017.

28.2.2017 Koníci byli atrakcí na dětském karnevalu v OC Viva! v Praze Hostivaři.

26.-27.11.2016 Koníci Ponnie se představili na veletrhu hraček Vánoce dětem v Jihlavě (budova DKO).

4.-6.11.2016 Koníky Ponnie jezdil na veletrhu hraček Dětská planeta v pražských Holešovicích. Dobrovolné jízdné bude opět použito na nákup vánoční dárků dětem z Klokánku v Hostivicích.

6.-9.10.2016 Na konících Ponnie jste se mohli povozit na veletrhu ForToys v pražských Letňanech.

1.8.2016 Nové zboží na skladě! Koníka Ponnie si opět můžete zakoupit ve všech barevných kombinacích a velikostech. Novinkou jsou dva černí koníci. Celý černý a černý s bílou lysinkou a podkolenkami.

13.-17.7.2016 Jste si již tradičně mohli zajezdit a konících Ponnie v rámci Hračkobraní na zámku v Kamenici nad Lipou!

13.-15.11.2015 Přijďte si zajezdit na konících Ponnie do pražských Holešovic na veletrh Dětská Planeta. Jezdíme pro Klokánka!

Nyní můžete svého koníka Ponnie obléci do elegantní čabraky ve čtyřech barevných kombinacích.

25.11.2012 Koník Ponnie se stal hvězdou finálového večera Česko Slovensko má talent! Dnes jste mohli vidět na TV Prima Family koníka Ponnie při vystoupení skupiny Jumbochicks. Gratulujeme za skvělý výkon především jeho jezdci Timovi!


26.11.2011 Kdo dneska sledoval TV Nova mohl na Tiumenovi (koníkovi Ponnie) vidět žokeje Váňu jak veze Karlu Gottovi 37. Slavíka.


Při koupi koníka HOME DOPRAVA ZDARMA!

Koník Ponnie jezdí jako živý!

Ukázka jízdy na konících Ponnie.

Na rozdíl od houpacího koníka na koníku Ponnie od Ponycycle nestojí dítě namístě, ale rozjede se, kam se mu zachce. Dítě má pocit jízdy jako na skutečném koni. Koník se rozjede pravidelným nasedáním a vysedáním ze sedla. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením madel. Hračka je poháněna pouze pohyby dítěte. Nemá motor a nepotřebuje tudíž k pohybu žádné baterie.

how to ride

Jezdící koník Ponnie je unikátní novinkou, která kombinuje roztomilost a jemnost plyšové hračky s nápaditým mechanismem fitness přístroje. Ponnie rozvíjí koordinaci pohybů a rovnováhu dítěte. Při jízdě dítě zapojuje důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány a koník tak pomáhá zdravému vývoji dítěte. Na koníkovi si zajezdíte doma i venku. Má kolečka z bezbarvé gumy, takže nepoškrábe parkety ani plovoucí podlahu a venku je ideální k ježdění zpevněný rovný povrch jako je asfalt nebo zámková dlažba.

Můžete si vybrat ze tří velikostí, takže si na něm mohou zajezdit dítka od svých prvních krůčků až do 100 let.

Koníci Ponnie jsou produkty té nejvyšší kvality a splňují nejnáročnější mezinárodní certifikační požadavky pro hračky. V Čechách byl testován v certifikačním institutu ITC Zlín.

Na ukázku jízdy na konících ponnie se můžete podívat také zde. Natočil ji milý příznivec koníků na předváděcí akci na Ladronkafestu.

3sizes

Katalog a ceník

LUCKY

LUCKY

hnědák s bílými znaky

Detail
CHOCKY

CHOCKY

čokoládově hnědý kůň

Detail
BLACK LADY

BLACK LADY

Černý kůň s bílými znaky

Detail
BLACKY

BLACKY

vraník

Detail
HONEY

HONEY

světle hnědý královský kůň

Detail
Unicorn

Unicorn

kouzelný jednorožec

Detail
Zebra

Zebra

zebra

Detail
Pink Caparison

Pink Caparison

růžový obleček na koníka

Detail
Red Caparison

Red Caparison

červený obleček na koníka

Detail
Green Caparison

Green Caparison

tmavě zelený obleček na koníka

Detail
Blue Caparison

Blue Caparison

Modrý obleček na koníka

Detail