Aktuálně


Cenu koníka zjistíte kliknutím na vybraný obrázek v pravé části této stránky. Tímto způsobem si koníka také můžete objednat.

Nejmladší jezdec, který na koníkovi dováděl, byl starý 16 měsíců. Divočejší dítka běžně rozjedou koníka od roka a půl. Koník je certifikován pro děti od tří let.

13.-15.11.2015 Přijďte si zajezdit na konících Ponnie do pražských Holešovic na veletrh Dětská Planeta. Jezdíme pro Klokánka!

8.-11.10.2015 Přijďte si zajezdit na veletrh For Toys do Letňan! Máte možnost zakoupit koníka Ponnie za zvýhodněné veletržní ceny. Dobrovolné jízdné bude opět použito na nákup vánoční dárků dětem z Klokánku v Hostivicích.

8.-12.7.2015 Jste si mohli vyzkoušet koníky Ponnie na Hračkobraní na zámku v Kmenici nad Lipou. Doporučujeme všem rodičům tuto akci se svymi ratolestmi navštívit!

2.-5.10.2014 Koníky Ponnie si opět můžete vyzkoušet na veletrhu For Toys v pražských Letňanech. Dobrovolné příspěvky za jízdu na konících budou opět sloužit na nákup vánočních dárků pro děti v Klokánku v Hostivicích.

Nyní můžete svého koníka Ponnie obléci do elegantní čabraky ve třech barevných kombinacích.

25.11.2012 Koník Ponnie se stal hvězdou finálového večera Česko Slovensko má talent! Dnes jste mohli vidět na TV Prima Family koníka Ponnie při vystoupení skupiny Jumbochicks. Gratulujeme za skvělý výkon především jeho jezdci Timovi!


26.11.2011 Kdo dneska sledoval TV Nova mohl na Tiumenovi (koníkovi Ponnie) vidět žokeje Váňu jak veze Karlu Gottovi 37. Slavíka.


Při koupi koníka HOME DOPRAVA ZDARMA!


Koník Ponnie jezdí jako živý!

Ukázka jízdy na konících Ponnie.

Na rozdíl od houpacího koníka na koníku Ponnie nestojí dítě namístě, ale rozjede se, kam se mu zachce. Dítě má pocit jízdy jako na skutečném koni. Koník se rozjede pravidelným nasedáním a vysedáním ze sedla. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením madel. Hračka je poháněna pouze pohyby dítěte. Nemá motor a nepotřebuje tudíž k pohybu žádné baterie.

how to ride

Jezdící koník Ponnie je unikátní novinkou, která kombinuje roztomilost a jemnost plyšové hračky s nápaditým mechanismem fitness přístroje. Ponnie rozvíjí koordinaci pohybů a rovnováhu dítěte. Při jízdě dítě zapojuje důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány a koník tak pomáhá zdravému vývoji dítěte. Na koníkovi si zajezdíte doma i venku. Má kolečka z bezbarvé gumy, takže nepoškrábe parkety ani plovoucí podlahu a venku je ideální k ježdění zpevněný rovný povrch jako je asfalt nebo zámková dlažba.

Můžete si vybrat ze tří velikostí, takže si na něm mohou zajezdit dítka od svých prvních krůčků až do 100 let.

Koníci Ponnie jsou produkty té nejvyšší kvality a splňují nejnáročnější mezinárodní certifikační požadavky pro hračky. V Čechách byl testován v certifikačním institutu ITC Zlín.

Na ukázku jízdy na konících ponnie se můžete podívat také zde. Natočil ji milý příznivec koníků na předváděcí akci na Ladronkafestu.

3sizes

Katalog a ceník

White Hoof Horse

White Hoof Horse

hnědák s bílými znaky

Detail
White Horse

White Horse

bílý královský kůň

Detail
Light Brown Horse

Light Brown Horse

světle hnědý královský kůň

Detail
Unicorn

Unicorn

kouzelný jednorožec

Detail
Chocolate Horse

Chocolate Horse

čokoládově hnědý kůň

Detail
Zebra

Zebra

zebra

Detail
Large Horses

Large Horses

velcí koníci

Detail
Large Horses II

Large Horses II

velcí koníci II

Detail
Large Zebra

Large Zebra

velká zebra

Detail
Animals

Animals

Zvířátka

Detail
Pink Caparison

Pink Caparison

růžový obleček na koníka

Detail
Red Caparison

Red Caparison

červený obleček na koníka

Detail
Green Caparison

Green Caparison

tmavě zelený obleček na koníka

Detail